Načítání obsahu...
loznicehomepage

Ve spánku strávíme téměř třetinu života, je nezbytný pro regeneraci duševních a fyzických sil. Přirozený spánek optimální délky a kvality je klíčovým faktorem určujícím pocit dobrého zdraví. Na spánku záleží naše výkonnost, pohoda a hodnocení kvality života.

loznice4

Postele, noční stolky, komody, toaletní stolky, vestavěné skříně, šatny... Nabídneme Vám jednotný design v nejvyšší kvalitě. 
Je to jen o požadavcích a vašem vkusu.. O zbytek se již postaráme my...

loznice9

Kvalita spánku se neměří jen kvalitně zpracovaným nábytkem, ale také kvalitní matrací a roštem. Naše studio v Hlučíně je vybaveno vzorovými matracemi, které si můžete pohodlně vyzkoušet. Kvalifikovaný personál Vám nalezne tu nejlepší možnou matraci.

Grafika1

Matrace ze Švédska se zárukou až 7 let

"Přinášet světu dobrý noční spánek vždy bylo cílem, za kterým jsme šli od samého počátku v roce 1939. Díky našemu technickému know-how a rozsáhlému geografickému pokrytí jsme schopni přizpůsobit naše produkty individuálním potřebám."

"Naše výrobky kombinují tradiční českou řemeslnost s moderními výrobními technikami. Výsledkem je vysoce kvalitní portfolio nabízející české i mezinárodní značky."