Načítání obsahu...
Grafika3

od projektu
       přes demolici a stavbu
             až po dokonalý interiér...

CZECH HAND MADE
SNABYTEK® FIRMA ROKU 2014-2016 DLE SČS. 

Jsme firma, která se zaměřila na komplexní řešení rekonstrukcí, vybavení novostaveb a komerčních prostor.
Jsme firma, která své zakázky řeší komplexně.

Co znamená komplexnost v našem podání? 

Grafika4
1_22s2DckmClUUuKDQY6ktEw

Hledání řešení a ceny ? fáze 1.1

Pro mnohé velmi složitý proces. Sepsali jsme proto tento text, aby jsme Vám pomohli se více orientovat a najít řešení, které by Vám mohlo vyhovovat.  

Samotná organizace stavby nebo rekonstrukce není lehký úkol i pro ostříleného stavebníka. Proto tento proces nepodceňujte. Podcenění většinou znamená dodatečné náklady navíc. Léta praxe nám ukázali optimální cestu pro finální spokojený výsledek. 

stavba

Výběr firmyfáze 1.2

Potřebujete plány? Potřebujete znát cenu? 

Obojí potřebujete pokud možno přesně...  Jenže ani jedno nelze stanovit bez přípravy a nějakého hlubšího promyšlení.. Potřebujete firmu, která Vám vytvoří podklady pro stanovení ceny. Hned na start Vám poradíme, stát se sám stavebníkem je cesta trnitá, tak se jí pokud jen můžete vyhněte. A také Vám ukážeme, že stanovit rozpočet bez přípravy je jen obelhávání zákazníků.

Vybrat si jednu firmu na vše nebo 10 různých firem?
Pokud nechcete být mlýnským kamenem mezi firmami a řemeslníky a pokud nechcete být rázem stavbyvedoucím a pokud nechcete strávit neuvěřitelné množství času ježděním a vyřizováním... Vyberte jen jednu firmu, která vše vyřeší za Vás a přesto s Vámi.
designing+

SNABYTEK® komplexněfáze 1.2

Je výhodné jednat s jednou firmou, které vše zadáte a která se dokáže o vše postarat v co největším možném rozsahu. Firmy i živnostníci si musí také konkurovat. V konečném důsledku i ceny, které účtuje firma nebo řemeslník nejsou zásadně rozdílné. Alespoň ne u nás. Ale co je zásadně rozdílné je KLIENTSKÝ SERVIS, který máme rozsáhlí, kdežto živnostník minimální.

Ušetříme Vám mnoho času, který můžete věnovat své práci nebo svým zájmům. Ušetříme Vám také mnoho financí i díky ušetřenému času a v konečném důsledku za Vás naše firma vyřeší veškerou dokumentaci, která by jinak stála desetitisíce. Díky dokumentaci budete mít vše pod kontrolou a to je cíl ke, kterému Vás vedeme. Je lepší být v druhé linii než bojovat v čele pěchoty a stát se tak možnou obětí. Jen kontrolovat z druhé linie procesy je stav, který se Vám bude líbit. Vyřešíme za Vás na stavbě veškeré procesy, odvoz a likvidaci odpadů, plynulou návaznost prací od stavby až po instalaci, koordinaci lidí a řemesel a hlavně řešíme problémy, které běžně vznikají při realizacích.  Díky 23+ letům praxe máme obrovské zkušenosti, které neustále využíváme pro co nejhladší průběh stavby, i díky tomu je problémů minimum. Pracujeme v týmu 25 lidí, který se stará o plynulost a kvalitu řešení.. Víme jak náročné je vše zprocesovat proto se snažíme, aby investor neměl zbytečné starosti a za ušetřené peníze můžete případně pořídil lepší a kvalitnější materiály nebo vyrazit na dovolenou.

5dfb5a3aa2d647152fce2a1a1b7aff36_240017072-240017662_148634

Design, rozpočet, smlouvafáze 2.1

DESIGN: Začínáme Designovou částí projektu, kdy zpracováváme pro klienta profesionální návrhy interiéru jako je ukázka vpravo.. S klienty konzultujeme použité materiály, které pak dokážeme zakomponovat do návrhu. Používáme také reálné modely a pokud neexistují tak si je vytváříme. Tyto návrhy poté představujeme a ladíme je s klientem případně do dokonalosti. Rozsáhlost návrhů vždy záleží na klientovi. 

ROZPOČET: Jakmile máme hotové 3D návrhy budoucího interiéru, které jsou dokonalou představou reality začínáme celý projekt cenit. Díky návrhům, které jsou vyhotoveny 1 : 1  víme jaké komponenty musíme do rozpočtu začlenit. Vzniklá cenová nabídka je tak velmi přesná. 

SMLOUVA O DÍLO: Jakmile máme odsouhlasené návrhy, vyhotovený rozpočet podepisujeme smlouvu o dílo a sjednáváme termín realizace. 

2018-02-25_15-01-32

Plány a projekcefáze 2.2

Máme zhotovený Designový návrh, který sám o sobě však zatím nestačí. Proto musíme dát vzniknout rozsáhlé projekční dokumentaci, která obsahuje kompletní plány k výrobě nábytku. Dále to jsou půdorysy, nárysy. Současně pracujeme na plánech k elektroinstalaci, vody, odpadům, přívodům plynu a odvodu vzduchu, tak aby vše korespondovalo s navrženým nábytkem. Aby všechny instalace byly tam kde být musí. 

Tyto plány dále zasíláme k odsouhlasení investorovi, aby se k nim mohl vyjádřit, případně zadat úpravy, Tyto úpravy dále zakomponujeme a vytvoříme finální plány. Jakmile je hotovo, připravuje se zahájení stavby nebo rekonstrukce samotné...  

V případě, že je nutné pro realizaci vyřídit stavební povolení, či statické posudky i toto jsme schopni komplexně zastřešit a vyřídit za majitele. 

Grafika5

Realizace - Výrobafáze 3.1

Předání stavby a zahájení prací veškerých prací.. Každá stavba je trošku jiná proto postupy můžou být odlišné. Nicméně jedno mají stavby společné. Je stanoven stavební technik naší firmy, který se o stavbu stará, vede stavební deník a koordinuje procesy a naše lidi na stavbě, přesuny materiálů a komunikuje s investorem. Díky tomu investor místo 10 lidí - firem může komunikovat jen s jedním člověkem, který se o vše stará a který má za vše zodpovědnost.  

Současně se rozbíhá výroba nábytku na naší výrobě.

20170516_130819

Demolice a vyklizenífáze 3.2

Byt nebo dům je potřeba pro rekonstrukci připravit. Naše firma je schopna vše kompletně vyklidit a zlikvidovat veškeré věci co v bytě ponecháte. Vybourat jádro, příčky, vyřezat stavební otvory do panelových zdí. 

20170602_080200

Hrubá stavba a instalace sítífáze 3.3

Jakmile máme prostor připraven. Začínáme zdít příčky, instalovat rastry pro sádrokartónové stropy a příčky, připravujeme novou dispozici prostoru. 

Když je vše vyzděno a připraveny konstrukce SDK. Začínají se tahat sítě. Nová elektroinstalace, nová voda, odpady, tuv, případně plyn a vzduchotechnika. 

Grafika2

Zednické a obkládačské prácefáze 3.4

Poté co jsou roztahány veškeré sítě a stavba na hrubo stojí. Jsou na řadě omítky, sádrokartony, obkládačské práce v koupelně a případně jiné zednické činnosti. Jakmile jsou tyto práce hotovy, probíhá hrubí úklid a příprava na další etapu.

20171216_104903

Instalace interiérufáze 4.1 

Když jsou na stavbě zedníci hotovi je ten pravý čas pro naše podlaháře, truhláře. Kteří v první fázi zhotoví nové podlahy na dříve již připravený nosný podklad. Dále pokračují naši truhláři, kteří v návaznosti navazují s instalací nábytku.. kuchyně, skříně, obývací stěna, ložnice, koupelnový nábytek a další... a v neposlední řadě probíhá instalace dveří a zárubní.  

Na závěr probíhá kontrola a vyštelování veškerého kování. Odzkoušení. 

loznice13

Úklid, dekorovánífáze 4.2

Po dokončení fáze 4.1. přichází úklidová služba, která vše vyleští a vyčistí..  Nasleduje fáze dekorování... kdy se instaluje stínící technika, osvětlení, sedací nábytek a aranžování...

aquarium-architecture-custom-discus-aquarium01-1483x1000

Předání dílafáze 5.0

Setkání s investorem, kdy probíhá předání díla. Samozřejmě, že během stavby se běžně setkáváme na stavbě také a detaily se řeší průběžně. Dnes jde především o to ukázat klientovi jak se vše povedlo, jak co funguje, jak se o co má starat a v konečném důsledku dílo předat k užívání.