Načítání obsahu...
Reference

NAŠE REALIZACE, VAŠE INSPIRACE

Koupelny

Krásně zařízená a funkční koupelna může vzniknout jedině díky kvalitně odvedené práci. Záleží nám na tom, aby koupelny z našeho studia nabízeli nejen dokonalé místo ke každodenní očistě, ale i k potřebnému odpočinku a relaxu.
Koupelna Mirage

Koupelna Mirage

Rekonstrukce koupelny v RD Hlučín, Obklady Venis a Woodtale. Korpus a dvířka Perfect sense black matt, pojezdy Blumotion Legrabox černá mat, horní deska a police masiv 40mm dub + olej Osmo, umývadlo Triomini Lapis a baterie Hansgrohe.
Více
Koupelna Layers

Koupelna Layers

Krásnou realizace koupelny v moderním pojetí. Dvě malé místnůstky byl základ na kterém jsme stavěli. No co lepšího vymyslet, než zbořit příčku, udělat pár úprav a hurá máme velký prostor, na kterém lze budovat velkolepé dílo. Série strukturovaných obkladů Layers v provedení beige a bone jsme vykombinovali opravdu skvěle. Velká prostorná vana a baterie RAVAK, kterou jsme zabudovali s praktickým lemem a obloženou poličkou s LED nasvícením do rohu místnosti. Hned vedle dvoj-umývadlo se skříňkou a galerkou z naší výroby SNABYTEK®. Hned vedle následuje sprchovací kout SANSWISS o rozměru 1000x1200mm... doplněn o sedátko a sprchový panel. Na protější stěně je moderní WC s bidetovacím sedátkem, hned vedle sada skříněk, kde je ukrytá pračka se sušičkou a pár praktických skříněk. Celý prostor je vytápěn podlahovým topením + nástěnný chrom žebřík.
Více
Koupelna sandstone plus

Koupelna sandstone plus

Důkaz místo slibů. I z malého dobývacího prostoru jde vytěžit maximum. Ukázka realizace koupelny, která byla řešena ve velmi úzkém prostoru. Obklady značky RAKO, skleněný sprchový kout SANSWISS s posuvnými dveřmi, termo sprchový a masážní panel, sedátko do sprchového koutu, podlahové topení a otopný žebřík s možností vytápění i na elektřinu. Závěsný modul značky GEBERIT. Nábytek samozřejmě z naší stolárny SNABYTEK®.
Více
Koupelna Idea 1

Koupelna Idea 1

Přiznané trámy, masivní deska na kterém je umístěno mramorové umývadlo. Závěsný záchod, který je umístěný vedle otevřeného sprchového koutu. Krásná koupelna v moderním pojetí s masivními prvky.
Více
Koupelna Porta

Koupelna Porta

Krásná koupelna v kombinaci šedých a bílých obkladů, šedé dlažby, doplněné o prvky mozaiky. Velký vestavěný sprchový kout se skleněnými dveřmi. V koupelně umístěná moderní koupelnová skříňka v bílém lesku, která krásně doplňuje šedobílé obklady. Prostorná vana umístěná v rohu.
Více
Koupelna Defile

Koupelna Defile

Elegantní nová koupelna v provedení hnědých a béžových obkladů Defile doplněná koupelnovým nábytkem SNABYTEK®. Všimněte si zajímavě šikmě řešené umývadlové skříňky.Koupelna je vybavena rohovým sprchovým koutem s posuvnými skleněnými dveřmi. V koupelně se nachází záchod, také pračka se sušičkou.
Více
Koupelna Marron

Koupelna Marron

Nová koupelna v bytovém jádře. Konkrétně toaleta. Wc opatřeno bidetovací sprškou. Soft close sedátkem.
Více
Koupelna Selection

Koupelna Selection

Rekonstrukce bytu v Ostravě Porubě obsahovala také rekonstrukci koupelny. Moderní pojetí obkladů v provedení Selection grey + white... Koupelna obsahuje vanu s rovným čelem, skleněnou zástěnou pro možnost sprchování.
Více

SPOLUPRACUJEME


Hilding Anders Česká republika a.s.
Blum
Spokojený zákazník
HETTICH
Demos
J.A.P.
DRE
Egger
Kronospan
Kaindl