Načítání obsahu...
Reference

NAŠE REALIZACE, VAŠE INSPIRACE

Design & vizualizace

Zde naleznete ukázky práce našich designérů. Profesionální rekonstrukce začíná právě skvělým projektem. Nechte se inspirovat tím nejlepším.
Projekt X

Projekt X

Speciální projekty přinášejí speciální výsledky.
Více
Design interiéru RD KORYTNÁ

Design interiéru RD KORYTNÁ

Velmi luxusní zpracování interiéru rodiného domu na Jižní Moravě, kterou jsme pro klienta zhotovili a přetavili v realizaci. Na této zakázce jsme použili mnoho zajímavých materiálů a prvků. Všimněte si designového nábytku, který jen tak někde neuvidíte. Moc povedená obývací stěna, která vyplnila dokonale prostor, ale zároveň ho opticky nezabila. Luxusní stůl, který bude opravdu náročné vyrobit! Podnož stolu bude špičková práce. Vestavěné designové akvárium z našeho projektu www.designakvaria.cz bude zabudováno do obkládané stěny z materiálu Pietra Grigia a oživí tak tmavší stěnu. Vinylové podlahy v kombinaci s katrovaným přírodním dubem, který se bude dále objevovat na nábytku a schodech s Brushed bronze, což je dozlatova česaný plech, který krásně oživí celý design nejen v kuchyni, která bude částečně lakovaná speciálním metalickým lakem v 10 vrstvém provedení. Pracovní deska v kuchyni je kamenná #technistone Calacatta Amnis... a důležitou část bude tvořit také designové osvětlení #GlobeBranching Chtějte víc, má to smysl! jsme SNABYTEK®
Více
Vestibul solárního studia

Vestibul solárního studia

Návrh interiéru solária.
Více
Designová ložnice tak trošku jinak

Designová ložnice tak trošku jinak

Zajímavý návrh ložnice v neobvyklých prostorech s klenbou.
Více
RD Petřvald kompletní interiér

RD Petřvald kompletní interiér

Kompletní rekonstrukce rodinného domu. Kuchyně s obývacím pokojem a jídelnou, koupelna, pracovna, dětský pokoj, chodba a zádveří.
Více
RD Hlučín 2020

RD Hlučín 2020

Rekonstrukce interiéru v rodinném domě v Hlučíně, kterou připravujeme bude v duchu zemitých barev a luxusních materiálů.
Více
Dětský pokojíček pro dvě děti

Dětský pokojíček pro dvě děti

Dětský pokojíček pro dva raubíře. Jako podlahu jsme použili teplý koberec, na kterém si děti budou moci hrát. Postele jsme vyvýšili a pod ně jsme vymysleli úložný prostor. Stoly pro malování a budoucí studia jsou hezky pod oknem, kde mají ty nejlepší světelné podmínky. Dále je zde stěna se skříněmi, kde se mohou umístit hračky a knížky či hry.
Více
RD Příbor kompletní interiér

RD Příbor kompletní interiér

Rekonstrukce patra rodinného domu v Příboře, kde jsme museli nutně hnout s dispozicí domu, za současné situace nikdo neměl dostatek soukromí. Díky vytvoření malé chodby jsme však vyřešili oddělaní soukromé části od zbytku společenských prostor. Není to 100% ideální stav, ale za současných okolností je to nejlepší možné řešení.
Více
Rodinný dům Ostrava

Rodinný dům Ostrava

Tento dům jsme navrhovali pro mladou a brzy velkou rodinu. Obrovský pozemek 3000m2 a spoustu požadavků majitele jsme se snažili zakomponovat. V prvé řadě tak vznikl domeček o dvou poschodích. V přízemí domu se nachází vstupní hala s vestavěnou skříní a posezením s odkládacími skříňkami. Dále pak obývací pokoj s jídelnou a v koutu schovanou kuchyní. Následuje schodiště, technická místnost, spodní koupelna, pracovna spojená s pokojem pro hosty. V patře pak nalezneme koupelnu ložnici a 3 dětské pokoje.
Více
Coffee bar Hlučín

Coffee bar Hlučín

Pro majitelku místní kavárny v Hlučíně jsme navrhli tento interiér. Kompletní koncept design, kde jsme se museli potýkat již se stávající dispozicí prostor.
Více
Design interiéru RD Hlučín

Design interiéru RD Hlučín

Návrh rekonstrukce rodinného domu v Hlučíně obsahuje rekonstrukci spodního patra RD. Navrhovali jsme společný prostor obývacího pokoje, sousední jídelnu a kuchyň, která byla za stěnou. Díky odstranění příčky mohlo dojít ke spojení celku a celkovému provzdušnění prostoru.
Více
Koupelna RD Hlučín

Koupelna RD Hlučín

koupelna s obklady VENIS s vanou, sprchovým koutem WALL-IN, nábytek v černém matu
Více
Design bytu Frýdek Místek

Design bytu Frýdek Místek

V tomto návrhu bytu jsme měli za úkol byt provzdušnit. Což jsme docílili díky vybourání příčky dělící jídelnu a obývací pokoj. Místo příčky jsme navrhli knihovnu, která opticky prostor předělí, ale zároveň jej ponechá vzdušný. Jako dominantní materiál jsme zvolili dub, který jsme použili na podlaze, na nábytku, ale i dveřích.
Více
Design podkrovního bytu Ostrava Zábřeh

Design podkrovního bytu Ostrava Zábřeh

Byt mladé slečny, který měl být hravý, elegantní...
Více
Byt Ostrava Poruba

Byt Ostrava Poruba

Komplexní návrh bytu a následná realizace. V bytě jsme kompletně změnili dispozici. Z malinkaté koupelny 120x120 jsme udělali opravdu velkou koupelnu na 8m2. Probouráním zdí jsme byt otevřeli a prosvětlilia z nevyužité chodby jsme udělali část obytného prostoru kde vznikla obrovská kuchyně s jídelnou. Ložnice byla moc malá na umístění klasické skříně, tudiš jsme zvolili obstavbu postele, kdy je postel zasunuta ve skříni.
Více
Obývací stěna

Obývací stěna

Dle zadání minimalistická stěna... Pojata tak aby splnila nároky majitelky. Nízká TV skříňka s krbem a ručně malovanou stěnou
Více
Koupelna bytu FM

Koupelna bytu FM

I malá koupelna v bytě může vypadat skvěle a může v ní být velkorysí prostor.
Více
Design obývacího pokoje s kuchyní

Design obývacího pokoje s kuchyní

Malou úpravou dispozice, zbouráním příčky jsme s dvou ložnic udělali krásný obytný prostor s kuchyní.
Více
Byt Ostrava Zábřeh

Byt Ostrava Zábřeh

Design bytu v materiálu Wenge Malawi firmy Kaindl se prolíná celým bytem. Nová dispozice bytu nám umožnila udělat opravdu velký obývací pokoj a zachovat přitom dvě ložnice, velkou kuchyni a zvětšit minimalistickou koupelnu.
Více
Design rodiného domu Hlučín

Design rodiného domu Hlučín

Moderní novostavba v Hlučíně potřebovala skvělý návrh interiéru a proto jsme se toho ujali. Zajímavým prvkem na tomto řešení byl otevřený strop v obývacím pokoji. Celková dispozice byla náročnější zvláště pak pro umístění televize. Obývací stěnu jsme tedy propojili s částí kuchyně čímž nám vznikl zajímavý design a celkově ideální řešení.
Více
Vizualizace bytu Ostrava Poruba

Vizualizace bytu Ostrava Poruba

Opravdu obrovský byt Byt 4+1 v Ostravě po bývalé majitelce dostal nové majitele a to mladou rodinu, která má ráda veselé a hravé prostředí, které jsme se snažili oživit pastelovými barvami. V každé místnosti tak najdeme nábytek, který je krásně barevný. Ale nešlo o to udělat nějaké křiklavé řešení. Spíše jsme vybírali jemné odstíny doplněné o tmavší kontrastní barvy, které dají celku vyniknout. Zároveň se nám podařilo vše perfektně propojit. Celý byt tak dýchá společnou atmosférou.
Více
Moderní byt ve Vratimově

Moderní byt ve Vratimově

Moderní byt se zajímavým a velmi originálním designem. Moderní materiály a originální tvary, které jsme na tomto nárhu použili.
Více
Byt Ostrava

Byt Ostrava

Komplexní design bytu Ostrava. Kuchyně, obývák, předsíň, šatně, koupelna a wc
Více
Návrh rodiného domu v Bolaticích

Návrh rodiného domu v Bolaticích

Rekonstrukce patra v rodiném domě. Malé pokoje jsme propojili v jednu velkou obytnou místnost. Díky tomu se prosvětlila celkově místnost a vznikl obrovský prostor, kde jsme vytvořili velkorysou kuchyni s jídlením stolem a obývací část se sedačkou a obývací stěnou. Netradiční kombinace materiálu vypadá na kuchyni úchvatně, černá dodala na luxusním vzhledu a dřevo vše zjemňuje a dalazuje tak teplý vzhled interiéru. Součástí byla také rekonstrukce koupelny a veškeré stavební práce.
Více
Byt Kozmice

Byt Kozmice

Rekonstrukce bytu pro mladé manželé s dětmi. Byt byl v celkově havarijném stavu a potřeboval nutně rekonstrukci. Vymysleli jsme proto nové dispoziční řešení, kde jsme navrhi zazdění chodby propojující původně kuchyně vstupní chodbu. Díky zazdění jsme mohli zěvtši kuchyň i koupelnu. Zároveň jsme propojili obývák s kuchyní a udělali jsme tak obývací pokoje ústředním centrem bytu, kde se může setkávat celá rodina. Materiál Dub Halifax a bílá lesk.
Více
Luxusní přestavba RD Studénka

Luxusní přestavba RD Studénka

Komplexní přestavba rodiného domu.
Více
Byt Šilheřovice

Byt Šilheřovice

Rekonstrukce bytu znamenala začít návrhem. Obsahem byla kuchyně, koupelna, wc, obývácí pokoj a předsíň s šatnou.
Více
IMI PARTNER OSTRAVA - reklamní předměty

IMI PARTNER OSTRAVA - reklamní předměty

a začátku byl jen požadavek o pár regálů. Postupem času myšlenka zrála dál a poté co jsme klientovi ukázali naši práci a styl jak pracujeme se nám podařilo klienta přesvědčit, aby si nechal zpracovat designový návrh Showroomu jako celek. Majitel firmy po delším váhání svolil a tak jsme se pustili do náročné práce. Firma prodává tisíce malých předmětů, které nyní má prezentována velmi chaotickým způsobem, pro nás takovým, že jsme si nedokázali nic vybrat. Zde to nebylo páté přes deváté ale šedesáté přes tisícitřistapadesáte.
Více

SPOLUPRACUJEME


Hilding Anders Česká republika a.s.
Blum
Spokojený zákazník
HETTICH
Demos
J.A.P.
DRE
Egger
Kronospan
Kaindl