Načítání obsahu...
Novinky

Novinky

TRENDY A NOVINKY

Zimní zahrada

Stavba s pevnými základy a zděným soklíkem bude sloužit jako vstup do bytové  jednotky. Součástí stavby je tedy horní zastřešená terasa se schodištěm. Spodní patro bude sloužit jako uzavřená zimní zahrada. Celá stavba je vyvýšená nad terénem, kvůli francouzskému oknu ve spodní části stavby.

Stavba je realizována z lepených hranolů. Pro dlouhou životnost byla zvolena dřevina Modřín.  Podlahy jsou opatřeny WPC a modřínu. Střešní krytina je pak složena z polykarbonátu. 

Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další novinky

OTEVÍRÁME NOVÉ STUDIO V OSTRAVĚ

OTEVÍRÁME NOVÉ STUDIO V OSTRAVĚ

Tak a je to tady.. 21.11.2019 OTEVÍRÁME NOVÉ DESIGN CENTRUM SNABYTEK® OSTRAVA????????????, 28. října 153 na proti domu energetiky. Po rozsáhlé a nákladné rekonstrukci máme hotovo. A že se bude na co koukat.. 300m2 doslova napěchované designem. Uvidíte kom
SNABYTEK® Nově projekty ve Virtuální realitě

SNABYTEK® Nově projekty ve Virtuální realitě

Ukážeme Vám Váš interiér ve virtuální realitě a v HD kvalitě dříve než se začne budovat. Projděte se tak ve vašem interiéru a prozkoumejte všechny detaily.
AKCE MYČKA ZDARMA KE KUCHYNI NA MÍRU

AKCE MYČKA ZDARMA KE KUCHYNI NA MÍRU

Máte zájem o novou kuchyni? A co kdyby jste k ní obdrželi MYČKU BEKO model DSN26420B ZDARMA?? Pokud Vás tato akce zaujala klidně pro více informací..
Otevírací doba na Vánoce 2018

Otevírací doba na Vánoce 2018

Vážení zákazníci v prosinci budeme mít následující otevírací dobu.24-26.12.2018 zavřeno 27-29.12.2018 inventury zavřeno (výdej zásilek z Úloženky bude probíhat) 31.12.2018 zavřenoDěkujeme za pochopení s přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce. SNAB