Načítání obsahu...
Novinky

Novinky

TRENDY A NOVINKY

IMI PARTNER OSTRAVA - reklamní předměty

Na začátku byl jen požadavek o pár regálů. Postupem času myšlenka zrála dál a poté co jsme klientovi ukázali naši práci a styl jak pracujeme se nám podařilo klienta přesvědčit, aby si nechal zpracovat designový návrh Showroomu jako celek. Majitel firmy po delším váhání svolil a tak jsme se pustili do náročné práce. Firma prodává tisíce malých předmětů, které nyní má prezentována velmi chaotickým způsobem, pro nás takovým, že jsme si nedokázali nic vybrat.  Zde to nebylo páté přes deváté ale šedesáté přes tisícitřistapadesáte. 

Najít Vhodný koncept nám zabralo chvilku času. Vybrat materiály nebylo až tak náročné. Vyřešit dispoziční řešení a požadavky investora byl nelehký úkol. Nakonec jsme zvolili otevřený regálový systém, kde budou jednotlivé výrobky prezentovány. 

Materiály:

OSB deska v surovém provedení

DTDL kamenná šeď EGGER

DTDL červená EGGER


podlaha průmyslový koberec.. 

Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další novinky

OTEVÍRÁME NOVÉ STUDIO V OSTRAVĚ

OTEVÍRÁME NOVÉ STUDIO V OSTRAVĚ

Tak a je to tady.. 21.11.2019 OTEVÍRÁME NOVÉ DESIGN CENTRUM SNABYTEK® OSTRAVA????????????, 28. října 153 na proti domu energetiky. Po rozsáhlé a nákladné rekonstrukci máme hotovo. A že se bude na co koukat.. 300m2 doslova napěchované designem. Uvidíte kom
SNABYTEK® Nově projekty ve Virtuální realitě

SNABYTEK® Nově projekty ve Virtuální realitě

Ukážeme Vám Váš interiér ve virtuální realitě a v HD kvalitě dříve než se začne budovat. Projděte se tak ve vašem interiéru a prozkoumejte všechny detaily.
AKCE MYČKA ZDARMA KE KUCHYNI NA MÍRU

AKCE MYČKA ZDARMA KE KUCHYNI NA MÍRU

Máte zájem o novou kuchyni? A co kdyby jste k ní obdrželi MYČKU BEKO model DSN26420B ZDARMA?? Pokud Vás tato akce zaujala klidně pro více informací..
Otevírací doba na Vánoce 2018

Otevírací doba na Vánoce 2018

Vážení zákazníci v prosinci budeme mít následující otevírací dobu.24-26.12.2018 zavřeno 27-29.12.2018 inventury zavřeno (výdej zásilek z Úloženky bude probíhat) 31.12.2018 zavřenoDěkujeme za pochopení s přejeme Vám krásné a pohodové Vánoce. SNAB