Načítání obsahu...
IMG_5674

prvotřídní kvalita.....
                  luxusní design...... 
                                  skvělé ceny.......

Jsme české výrobce kvalitního zakázkového nábytku. SNABYTEK® ORIGINAL 

Potřebujete nové skříně? Nějakou vám na míru vyrobíme. Neholdujete konfekční velikosti? I s tím si poradíme.
Správnou volbou nábytku můžete docílit velmi nevšedního dojmu. Vestavěné skříně zvládnou jakýkoli atypický prostor. Jdeme s dobou a sledujeme trendy.. 

Udělejte ze své skříně perfektní místo kde i vaše oblečení bude hýčkáno. Ve výsledku budete mít perfektně využitou skříň, kde bude vše perfektně systematicky uloženo. Mějte přehled i ve své skříni..  Vydejte se s námi společně na cestu.  

Rozdíl ceny za samotnou skříň není překvapivě velký. Jediné za co připlácíte je bezstarostná montáž a možnost si individuálně skříň přizpůsobit obrazu svému. Nejrůznější drátěné programy, šuplíky, vklady, osvětlení skříň cenově pozvednou, ale ten komfort se oplatí.

tree-nature-forest-track-railway-railroad-99262-pxhere.com

             Vydejte se na ověřenou cestu mnohými cestovateli. 
                                         Stovky nejrůznějších referencí jsou naší vizitkou. 

562676912-562677434_193080

Skříně do šikmin

na míru

Náročný prostor půdních bytů komplikuje mnohým majitelům umístit do podkroví běžný nábytek. Naše na míru řešení skříní vyřeší vaše úložné prostory v šikminách a půdních vestavbách. Využijte podkrovní prostory tím nejlepším možným způsobem.

Grafika1

Rohové skříně

na míru

Některé dispozici žádají řešení rohů. To lze provést několika způsoby. Šikmé řešení s otvíravými nebo skládacími dveřmi. 90° řešení se zajížděcími dveřmi do rohu či speciální konstrukční rámy umožňující postavení rohu bez podpěry. Dveře tak krásně dolehnou k sobě.

562672680-562673024_193060

Volně stojící skříně

na míru

I klasická skříň může mít jedinečný design. Naši designéři pracují na jedinečných řešení. Nevyrábíme obyčejné skříně, které za 2 roky hodíte přes hranu kontejneru. Nabízíme kvalitu a design, který se Vám jen tak neokouká.

241054176-241054291_150396

Vestavěné skříně

na míru

Vestavěné skříně zvládnou jakýkoli atypický prostor. Široký, vysoká, hluboké...  přizpůsobíme vám skříň vašemu prostoru. Správnou volbou nábytku můžete docílit velmi nevšedního dojmu. 

IMG_6425

Regály a knihovny

na míru

Úchvatné knihovny dnes zdobí nejeden interiér domu nebo kanceláře. Dobře vymyšlená knihovna v interiéru může být skvělým designovým prvkem celého interiéru.  

IMG_6461

Hliníkový systém skříní

na míru

Přehledné a velmi vzdušné řešení a k tomu získáte díky ALU systému možnost si úložný prostor sestavit dle vaší potřeby. Tento systém umožňuje libovolně posouvat ve vertikální ose police, držáky, sklopné tyče a další doplňky, které lze zabudovat spolu se systémem.

562675376-562675637_193073

Oddělující posuvné stěny

na míru

Jednoduché a elegantní předělení kanceláře, obýváku s jídelnou a v tomto případě ložnice a koupelny. Dělící příčky najdou využití jak v komerčních objektech tak v domácnostech.

food-produce-autumn-brown-nut-healthy-793757-pxhere.com

prvotřídní kvalita.....
                  luxusní design...... 
                                  skvělé ceny.......

Jsme český výrobce kvalitního zakázkového nábytku. SNABYTEK® ORIGINAL 

Hned několik způsobů otevírání... u nás si máte možnost vybrat... 

Vaše inspirace... Naše motivace..  Vyberte si tu nejhezčí... a když si nevyberete tak Vám tu vysněnou nakreslíme.

Tak která Vám padla do oka?
Neváhejte nám poslat zcela nezávaznou poptávku.