Načítání obsahu...

Kariéra

SNABYTEK® since 1995

Jsme rodinná firma, která je dnes vedena druhou generací. Začali jsme jako malé truhlářství se třemi zaměstnanci. Dnes naše zakázky obsluhuje více než 30 kolegů na třech provozech a dále pracujeme na rozšiřování. 

SNABYTEK® jsme založili s cílem vybudovat respektovanou značkou na trhu komplexního řešení. Design interiéru, jeho realizace a vybavení na míru dle přání klienta.  Standardem v SNABYTEK® je neustálý rozvoj a vzdělávání a také investice do moderních technologií. PROVOZUJEME DESIGNOVÉ STUDIA A PRODEJNY NÁBYTKU, věnujeme se i exteriérům. Zároveň jsme vyvinuly a vyrábíme i prémiové produkty. Nedílnou součástí je také stavba a její provádění. 


KOMPLEXNOST

Naší obrovskou devizou, na kterou se soustředíme je "komplexnost". Dílo chápeme jako celistvou zakázku, se kterou je potřeba pracovat od začátku, tedy od projektu. Zakázky pokrýváme vlastními zaměstnanci a to nám umožňuje plynule navazovat na všechny následující činnosti v zakázce. Dodáváme tak dílo v čas a v požadované kvalitě bez nutnosti složité koordinace více firem. Tím dokážeme efektivně šetřit čas a prostředky


Naše společnost je dynamicky rostoucí. Hledáme proto do našeho týmu lidi, kteří chtějí růst s námi. 

SNABYTEK COMPANY s.r.o.

Proč pracovat u nás?

Proč nás práce v SNABYTKU® těší?

U nás vládne pozitivní týmový duch. Jsme rozmanitá skupina lidí, kteří stojí nohama na zemi, jednají přímo a sdílejí vášeň pro vybavení interiérů i exteriérůi. Naše firemní kultura je založená na spolupráci a nadšení pro danou věc. Rádi proto mezi sebou přivítáme kohokoliv, kdo sdílí stejné hodnoty a má stejně pozitivní náhled na život a práci jako my.

Naše pracovní prostředí

Snažíme se vytvářet klidné a pokud možno nestresové prostředí pro kvalitní práci. Neustálými investicemi do nového vybavení si práci snažíme zjednodušit a zkvalitnit. Investujeme i do Vás. Zajímá nás Váš rozvoj. pošleme Vás na nejrůznější školení, dozvíte se a poznáte mnoho nových věcí.

Benefity

Práci v SNABYTKU® ti zpříjemní nejen kolegové a přátelské pracovní prostředí, ale také balíček benefitů. Snažíme se aby měl u nás každý nějakou motivaci a věříme, že se nám to daří.

Nabídka volných pracovních míst

Aktuální nabídka volných pracovních pozic. V případě zájmu volejte na tel: 773 452 282 nebo pište na e-mail: info@snabytek.com

Stavbyvedoucí

  Pro naše stavby hledáme stavbyvedoucího-praktika.  Pojďte se podílet na našich projektech a posuňte se spolu s námi dál.

  Manažer eshopu

  více informací na osobním pohovoru

  • práce na HPP
  Chcete se podílet na rozvoji nového projektu od základu? Máte rádi výzvy? Tak toto je ta správná výzva! Neváhejte a pošlete nám vaše CV. Hledáme lidi, kteří chtějí ukázat jak jsou dobří.

  Elektrikář

  dohodou

  • Externí spolupráce
  Hledáme elektrikáře na naše realizace, stavby - zkušeného elektrikáře pro rekonstrukce interiérů a vybavování nových rodinných domů.

  Truhlář / Stolař

  • HPP /IČO
  Nabídneme Vám kvalitní zázemí, práci na moderních technologiích, naučíme Vás spoustu nových dovedností, které rozšíří vaše schopnosti. Nemusíte se obávat stereotypní práce, která by Vás brzy nebavila. A vaši práci ohodnotíme solidním platem s množstvím různých benefitů a motivačních složek. Zažijete s námi nejrůznější firemních akce a věříme, že se s námi budete cítit dobře a posouvat stále kupředu.

  Zedník

  • Plný úvazek
  Hledáme zedníka na stavby - zkušeného zedníka pro rekonstrukce interiérů a vybavování nových rodinných domů.