Načítání obsahu...
g2

prvotřídní kvalita...
                  luxusní design... 
                                  skvělé ceny...

Jsme český výrobce kvalitního zakázkového nábytku. SNABYTEK® ORIGINAL 

Značkové kuchyně na míru od výrobce z Moravy... Jsme výrobci Designových, Moderních a Rustikálních kuchyní
Naši zákazníci očekávají kvalitu, kterou se nebojíme nabídnout. Design, který Vás osloví a ceny, které zaujmou a neodradí.

Naše služby jsou komplexní. Prohlédněte si naši prezentaci a třeba i vy naleznete inspiraci.

Grafika1

DESIGNOVÉ KUCHYNĚ

Kuchyně, kde vévodí velkorysí prostor. Kuchyně, kde si můžete dovolit vymyslet neobvyklé řešení, použít inovativní materiály. Kuchyně kde si žádáte to nejlepší jak po stránce designu tak materiálů. Značkové spotřebiče a výrazné designové prvky ozvláštní kuchyně design..

katalog designové kuchyněkuchyn dub1

MODERNÍ KUCHYNĚ

Menší kuchyně v moderním duchu, kde vévodí praktická stránka a maximální využití nabízeného prostoru. Rovné tvary a moderní materiály zde hrají důležitou roli. I tyto kuchyně si zaslouží design, nicméně zde se to nesmí přehánět, praktická stránka má přednost.

KATALOG MODERNÍ KUCHYNĚ

kuchyne rustikální

RUSTIKÁLNÍ KUCHYNĚ

Máte rádi útulno a více zdobení. Rustikální kuchyně jsou v duchu klasiky, frézovaných dvířek, rustikálních prvků jako jsou různé rampy a lišty a také rustikální úchytky. Výrobci spotřebičů jdou těmto trendům naproti a nabízejí i rustikální design spotřebičů..

katalog rustikální kuchyně

Nevyrábíme jen tak nějaké kuchyně nebo nábytek. Prodáváme i příběh kdysi malé firmy, která dospěla a vyrostla ve významného českého výrobce špičkového nábytku. Vyrostli jsme z malé společnosti do dnešní velikosti. Víme co takové firmy trápí a jaké mají omezení. Dnes po +23 letech můžeme hrdě říci, že díky investicím do technologií, velké touze a nabitým zkušenostem Vám můžeme nabídnout skvělý servis, který jsme si dříve nemohli dovolit. A to je to co nás činí odlišnými... kvalitní zákaznický servis SNABYTEK®

DSC_0317+

             U nás si vybere každý. Vše na zakázku...
                          Desítky materiálů? Kde pak, spíše STOVKY..
                                    Atypické Rozměry?? Třeba 989mm bez příplatků..

DOPLŇKY A VYBAVENÍ KUCHYNÍ SNABYTEK®

Každé vaření může být malým svátkem, pokud zvolíte ty správné doplňky. Užijte si díky kuchyňským doplňkům a drátěným programům atmosféru šéfkuchaře jako v profesionální kuchyni.  Ukládejte přehledně hrnce a nádobí, třiďte systematicky potraviny a vaše kuchyně bude stále uklizená jak zvenku tak zevnitř. Kuchyňské potřeby zaručeně oživí nejen Vaši kuchyni, ale vždy Vám zvednou náladu když naleznete vše na svém místě hezky po ruce...

dratak

SPOTŘEBIČE za internetové ceny, ne-li lepší.

Díky naším skvělým obchodním vztahům s výrobci a přímé spolupráci bez prostředníků Vám můžeme nabídnout ty nejlepší podmínky. Jako benefity nabízíme samozřejmě montáž, také prodloužené záruky. Cena za kterou Vám spotřebiče prodáme bude v 99,9% případů lepší než je na internetu

20000100503

TECHNOLOGIE - průmysl 4.0

V naší výrobě naleznete moderní technologii. Moderní automatické stroje, které nám pomáhají k dokonalosti a vysoké kvalitě. Byť by nám stroje umožnili vyrábět sériově po tisících kusech, nechceme.. Zakázková výroba jde v duchu "jen jeden originál, od Nás pro Vás." Naše výrobky splní vaše vysoké očekávání na zpracování.  

Grafika5


5-let záruka

Našim výrobkům maximálně věříme a proto si dovolíme Vám všem dát 5-let záruky. 

VÍCE O ZÁRUCE 5-LET